- Občina Vrhnika
- Župan in podžupana
- Občinska uprava
- Občinski svet
- Sestava sveta - Seje občinskega sveta - Delovna telesa občinskega sveta - Ostala delovna telesa - Nadzorni odbor
- Krajevne skupnosti
- Javni zavodi in ustanove
- Društva
- Gospodarstvo
- Informacije jav. značaja
- Naš časopis
- Predpisi
- Razpisi, natečaji, naročila in namere
- Vloge in obrazci
- Dokumenti v javni obravnavi
- Energetsko svetovalna pisarna Ensvet
- Epidemija koronavirus (COVID-19)
- Lokalno
- Projekti
- Prostorski akti v pripravi
Delovna telesa občinskega sveta
Sestava 2018-2022
KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA1. mag. Viktor Sladič (LRVP)- predsednik
2. Nataša Grom (PV)
3. Alojz Kos (SD)
4. Petra Černetič (SDS)
5. Boštjan Erčulj (LZL)
ODBOR ZA GOSPODARSTVO, FINANCE IN PRORAČUN
1. Andrej Podbregar (SDS) – predsednik
2. Marko Zimšek (N.Si)
3. Edin Behrić (PV)
4. Bernarda Kropf (LRVP)
5. Zdenka Petoš (SLS)
ODBOR ZA UREJANJE PROSTORA TER VARSTVO NARAVNE IN KULTURNE DEDIŠČINE
1. Valerija Mojca Frank (SMC) - predsednica
2. Zdravko Železnik (SDS)
3. Janez Kikelj (SD)
4. Vid Drašček (Desus)
5. Anže Slabe (PV)
6. Marko Močnik (Levica)
7. Simon Hlebec (LRVP)
ODBOR ZA EKOLOGIJO IN INFRASTRUKTURO
1. Janko Skodlar (PV) – predsednik
2. Marjan Japelj (SDS)
3. Andrej Marković (SD)
4. Janez Pivk (LRVP)
5. Mladen Lujić (SMC)
6. Rok Mušič (ZS)
7. Pavel Oblak (SLS)
ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI
1. Jožef Malovrh (SDS) – predsednik
2. Dimitrij Debevec (SMC)
3. Luka Skledar (N.Si)
4. Borut Fefer (PV)
5. Aleš Sečnik (LZL)
6. Nataša Rijavec (LRVP)
7. Doman Blagojević (ZS)
STATUTARNO PRAVNA KOMISIJA
1. mag. Viktor Sladič (LRVP) - predsednik
2. Gvido Mravljak (SD)
3. Nataša Grom (PV)
4. Alen Đekić (LZL)
5. David Kastelic (Levica)
6. Andrej Podbregar (SDS)
7. Nina Knapič (ZS)
KOMISIJA ZA PODELJEVANJE OBČINSKIH PRIZNANJ IN NAGRAD
1. Jošt Cankar (N.Si) – predsednik
2. Ema Goričan (PV)
3. David Kastelic (Levica)
4. Pavel Oblak (SLS)
5. Darinka Podobnik (Desus)
URADNE URE
Ponedeljek
8.00 - 12.00
13.00 - 15.00
Sreda
8.00 - 12.00
13.00 - 17.00
Petek
8.00 - 13.00
Ponedeljek
8.00 - 12.00
13.00 - 15.00
Sreda
8.00 - 12.00
13.00 - 17.00
Petek
8.00 - 13.00